Souznak 2018

SOUZNAK – jednodenní přátelské přednáškové setkání studentů a pedagogů oboru ČNES

CO VÁS ČEKÁ:
Přes den se budou konat přednášky, v nichž studenti i pedagogové z oboru představí, čím se zabývají, co zkoumají, jaké odborné práce píšou.
Speciálně pro nově přijaté studenty do prvních ročníků bude připravena i informační schůzka o studiu.

VEČER SE BAVTE A ZŮSTAŇTE DO RÁNA:
Po přednáškách, diskusích a informační schůzce bude následovat neformální večerní posezení. Večer nejezděte domů, nabízíme možnost přespání. Ubytováni budeme v kempu v Mělníku. Nocleh ze středy 19. září na čtvrtek 20. září je pro účastníky zdarma.

TLUMOČENÍ a PŘEPIS:
Během celé akce bude zajištěno tlumočení do češtiny/ČZJ a na vyžádání zajistíme také přepis do češtiny (více v registračním formuláři).

PŘIHLÁŠKY:
Přihlášky přijímáme do 8. září 2018 nebo do naplnění kapacity.
Prosíme účastníky o vyplnění registračního formuláře zde.

V případě dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat na stepan.matejka@ff.cuni.cz

Těšíme se na Vás!

Úvod > Nástěnka > Souznak 2018