Výuka angličtiny pro neslyšící, nedoslýchavé a ohluchlé studenty UK

Rádi bychom Vás informovali, že je ještě několik volných míst v následujících kurzech:

• Angličtina pro neslyšící a nedoslýchavé studenty 1-6 (jedná se o systematický několikasemestrální cyklus kurzů s dotací vždy 4 vyučovací hodiny týdně, který postupně připravuje neslyšící, nedoslýchavé a ohluchlé studenty ke složení zkoušky z AJ na úrovni B2)
  • Creative Writing (předmět je určený nejen neslyšícím, nedoslýchavým a ohluchlým studentům UK; vede ho dr. Veronika Quinn Novotná a studenti v něm pracují na rozvoji kompetencí v psané angličtině jinými metodami, než se obvykle používají při školní výuce)
Noví studenti, kteří by chtěli tyto kurzy navštěvovat, si mohou do středy 5. 10. 2022 včetně dojít napsat vstupní rozřazovací test (domluva na termínu e-mailem u Mgr. Kateřiny Bělehrádkové: https://ujkn.ff.cuni.cz/cs/kontakt/sekretariat/), podle kterého budou zařazeni do kurzu dle své aktuální úrovně angličtiny.
Úvod > Nástěnka > Výuka angličtiny pro neslyšící, nedoslýchavé a ohluchlé studenty UK