Návštěva veřejné ochránkyně práv Mgr. Anny Šabatové, Ph.D.

V pondělí 2. května navštívila Ústav jazyků a komunikace neslyšících veřejná ochránkyně práv Mgr. Anna Šabatová, Ph.D., kterou doprovodily její kolegyně Mgr. Eva Nehudková a Ing. Mgr. Lenka Frýdková. Návštěvu zahájila diskuzí se členy ÚJKN, při níž se zajímala o problémy spojené se vzděláváním neslyšících a nedoslýchavých žáků a studentů v České republice. Poté paní ombudsmanka navštívila výuku předmětu Výchova a vzdělávání neslyšících. Na závěr její návštěvy se uskutečnila diskuze se studenty a členy akademické obce na téma “Neslyšící jako součást akademické obce”.
Foto: Martin Hundák

V pondělí 2. května navštívila Ústav jazyků a komunikace neslyšících veřejná ochránkyně práv Mgr. Anna Šabatová, Ph.D., kterou doprovodily její kolegyně Mgr. Eva Nehudková a Ing. Mgr. Lenka Frýdková. Foto: Martin Hundák
Úvod > Fotogalerie > Návštěva veřejné ochránkyně práv Mgr. Anny Šabatové, Ph.D.