Souznak 2019

SOUZNAK – jednodenní přátelské přednáškové setkání studentů a pedagogů oboru ČNES

KDY? pondělí 23. září 2019 od 14.00

KDE? v Campu Mělníku (www.campmelnik.cz)

CO VÁS ČEKÁ:
Přes den se budou konat přednášky, v nichž studenti i pedagogové z oboru představí, čím se zabývají, co zkoumají, jaké odborné práce píšou.
Speciálně pro nově přijaté studenty proběhne přednáška o průběhu studia na Filozofická fakulta UK. Neslyšící, nedoslýchaví a ohluchlí studenti se mohou těšit na přednášku o službách, které těmto studentům Ústav jazyků  a komunikace neslyšících, Filozofická fakulta UK  a Univerzita Karlova poskytuje.

Program bude zveřejněn později.

VEČER SE BAVTE A ZŮSTAŇTE DO RÁNA:
Po přednáškách bude následovat neformální večerní posezení. Večer nejezděte domů, nabízíme možnost přespání. Ubytováni budeme v kempu v Mělníku. Nocleh z pondělí 23. září na úterý 24. září je pro účastníky zdarma.

TLUMOČENÍ a PŘEPIS:
Během celé akce bude zajištěno tlumočení do češtiny/ČZJ a přepis do češtiny (více v registračním formuláři).

PŘIHLÁŠKY:
Přihlášky přijímáme do 8. září 2019 nebo do naplnění kapacity.
Prosíme účastníky o vyplnění registračního formuláře zde.

V případě dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat na stepan.matejka@ff.cuni.cz

Úvod > Nástěnka > Souznak 2019