U bakalářské studijního programu Jazyky a komunikace neslyšících bylo v souladu s č. 5, odst. 4 Řádu přijímacího řízení UK plošně upuštěno od přijímacích zkoušek. Ke studiu bude přijat každý přihlášený uchazeč, který nejpozději v den zápisu do studia předloží doklad o svém předchozím vzdělání (ověřenou kopii maturitního vysvědčení nebo potvrzení o nostrifikaci dokladu o středoškolském vzdělání na zahraniční škole (není-li mezinárodní dohodou stanoveno jinak). Na základě těchto dokumentů uchazeči obdrží rozhodnutí o přijetí ke studiu a budou následně zapsáni do studia.

Úvod > Nástěnka > Informace o přijímacím řízení do bc. studia na ÚJKN pro akademický rok 2021/2022