Okna ÚBN dokořán

Okna ÚBN dokořán aneb co to tu pořád zkoumáme? 2024

Dne 15. 1. 2024 od 16:00 Vás srdečně zveme na již tradiční akci „Okna ÚBN dokořán aneb co to tu pořád zkoumáme?“, která se bude letos konat online přes platformu ZOOM.

Můžete se těšit na krátké zajímavé výstupy vyučujících, studentů a absolventů programu JKN, ve kterých Vám představíme aktuální situaci a blízkou budoucnost našeho Ústavu. Nahlédneme na výzkumy, které v rámci ústavu proběhly, probíhají či brzy budou probíhat a nabídneme Vám i další zajímavé příspěvky jak o neslyšících, tak od neslyšících.

Zájemci se mohou přihlásit pomocí QR kódu, který odkazuje na přihlašovací formulář nebo zasláním e-mailu na adresu oknadokoran@gmail.com. E-mailem se na nás obracejte i s případnými dotazy.

Přihlášeným bude následně zaslán e-mail s odkazem na ZOOM společně s harmonogramem celé akce.

Tlumočení mezi ČJ a ČZJ stejně jako simultánní přepis mluvené češtiny jsou zajištěny. Pozvánku v ČZJ naleznete zde.

Těšíme se na vás!

Studenti 3. ročníku programu Jazyky a komunikace neslyšících